Strona: Medal Primus Inter Pares dla mgr Anny Kosiorowskiej / Zakład Matematyki Dyskretnej

Medal Primus Inter Pares dla mgr Anny Kosiorowskiej

2022-05-03

W dniu 28 kwietnia 2022 r. podczas posiedzenia Senatu zostały wręczone medale Primus Inter Pares wyróżniającym się absolwentom naszej uczelni. Z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej medal „Primus Inter Pares” otrzymała Pani mgr Anna Kosiorowska, absolwentka kierunku matematyka aktualnie zatrudniona na stanowisku asystenta w naszym Zakładzie. Medale zostały przyznane już po raz osiemnasty z inicjatywy Fundacji Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej. Kapituła przyznaje medal za bardzo dobre wyniki w nauce oraz za inną działalność w szczególności naukową, organizacyjną, sportową, kulturalną, która ma istotny wpływ na kreowanie wizerunku Politechniki Rzeszowskiej.

Serdecznie gratulujemy!