Strona: Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Natalii Bednarz / Zakład Matematyki Dyskretnej

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Natalii Bednarz

2021-05-20

W dniu 20 maja 2021 r. na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Natalii Bednarz, która jest pracownikiem Zakładu Matematyki Dyskretnej. Obrona odbyła się zdalnie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (platforma Microsoft Teams). Komisja doktorska jednomyślnie przyjęła rozprawę pod tytułem: Liczby typu Fibonacciego, ich własności i zastosowania do problemów zliczania w grafach.

Promotorem rozprawy jest dr hab. Iwona Włoch, prof PRz. Recenzentami rozprawy byli dr hab. inż. Przemysław Gordinowicz (Politechnika Łódzka) oraz prof. UJ dr hab. Bartłomiej Bosek (Uniwersytet Jagielloński).

Pani mgr Natalii Bednarz gratulujemy udanej obrony!