Strona: Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Adriana Michalskiego / Zakład Matematyki Dyskretnej

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Adriana Michalskiego

2024-03-22

W dniu 21 marca 2024 r. na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej Politechniki Rzeszowskiej odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Adriana Michalskiego, który jest pracownikiem Zakładu Matematyki Dyskretnej. Komisja doktorska jednomyślnie przyjęła rozprawę pod tytułem: Zbiory (1,2)-dominujące w grafach.

Promotorem rozprawy jest dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz. Recenzentami rozprawy byli prof. dr hab. Jarosław Grytczuk (Politechnika Warszawska), prof. dr hab. Mariusz Woźniak (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie) oraz dr. hab. Elżbieta Sidorowicz, prof. UZ (Uniwersytet Zielonogórski).

Była to pierwsza obrona w dyscyplinie matematyka na Politechnice Rzeszowskiej.

Panu mgr Adrianowi Michalskiemu gratulujemy udanej obrony!